Начало » Новини » Конкурс за преподаватели и студенти "Наградите на БАИТ за 2020 г."

Конкурс за преподаватели и студенти "Наградите на БАИТ за 2020 г."

Покана към преподаватели и студенти да се включат в конкурса Наградите на БАИТ за 2020 г. за значим принос за развитието на информационните и комуникационни технологии.

Преподавателите и студентите имат възможност да кандидатстват в две от категориите – Образователна награда и Младежка награда.

Регистрацията е безплатна и ще бъде отворена до 24.00 ч. на 1януари 2021 г.

Отличените в конкурса ще получат:

• MultiTraining Gold карти за обучения в основите на Agile практиките, осигурени от bTalks Agile.
  • Ваучери от Сиела Норма, за чиято стойност могат да закупят книги в книжарници Сиела.
  • Ардес Информационни Технологии (Ardes.bg) ще осигурят на наградените електронни устройства.

Наградите ще бъдат връчени на официална церемония през м. февруари 2021 г. Датата и мястото ще бъдат обявени допълнително. Кампанията и церемонията по награждаването се провеждат под патронажа на Президента на Република България.

Конкурсът и церемонията за връчване на „Наградите на БАИТ” за 2020 г. се провеждат с подкрепата на:

Златен спонсор: АЛСО България

Със специалното участие на: bTalks Agile

Сребърни спонсори: ДАТЕКС, Акронис България

Бронзови спонсори: Сиела Норма, Ардес Информационни Технологии (Ardes.bg), Ърнст и Янг България

В партньорство с: БТА, БНР, Bloomberg TV Bulgaria, Computerworld, CIO, TechNews, НСОРБ, ИАНМСП, БСК, Sofia Tech Park, Eleven, Junior Achievement България, БТПП, b2b Media, бгПРЕДПРИЕМАЧ, Pixel Media, Инженер.bg и ДигиталнаИндустрия.bg, DevStyler.io

Одобрил: проф. д-р Румен Младенов; Последна промяна на 2020-12-14 16:50:21