5. Тържествено дипломиране на Випуск 2023 бакалаври и магистри на Педагогическия факултет

На 19.04.2024 г. Деканското ръководство на Педагогическия факултет, неговите преподаватели и администрация тържествено изпратиха своите възпитаници, завършили една от степените на висше образование през академичната 2022-2023 г.

Церемонията се проведе в новата Спортна зала на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“ на бул. България № 236А, а дипломите бяха раздадени в аудиториите на Нова сграда след официалната част.

Деканът на факултета – проф. д-р Владимира Ангелова и заместник-ректор с ресор качество и атестация отправи кратко приветствие към своите студенти, като им пожела живот, изпълнен със смисъл, доброта и подвизи.

Специални гости на събитието бяха министърът на образованието проф. д-р Галин Цоков, доц. д-р Борян Янев – заместник ректор с ресор международна дейност и връзки с обществеността и професор д.п.н. Румяна Танкова – началник отдел Социална дейност и неотдавнашен заместник-ректор и дългогодишен декан на Педагогическия факултет.

След кратките приветствия последва клетвен ритуал, който е утвърдена традиция на Педагогическия факултет и е тържествено обещание за използване на науката в името на хуманизацията на света.

Последваха музикални поздрави от студенти от специалности „Педагогика на обучението по музика“, „Музика“ и „Джаз и поп изпълнителско изкуство“ и тържествено връчване на дипломите, плакетите и грамотите на отличниците на випуска лично от декана на Педагогическия факултет и заместник-ректор на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“ – проф. д-р Владимира Ангелова.

Повече снимки от събитието в ГАЛЕРИЯ.

Последна промяна на 2024-04-23 14:33:54