уеб достъпен сайт български език английски език

Начало » Новини » Процедура за подбор на преподаватели по български език и литература в чужди университети

Дирекция „Образование на българите зад граница и училищна мрежа“ Ви информира, че на сайта на МОН в рубриката: „Конкурси“, подсекция „Преподаватели“, линк: https://www.mon.bg/bg/100125, е публикувана обява за  процедура за подбор на преподаватели в следните чуждестранни висши училища:

-        Университет „Болоня“, кампус Форли, Италия;

-        Познански университет „Адам Мицкевич“, Полша;

-        Ереванския държавен университет по лингвистика и социални науки „В. Брусов“, Армения

Срокът за подаване на документи е до 14 януари (четвъртък) 2021 г.

Документи се подават в държавното висше училище или научния институт, в което кандидатът заема длъжност по трудово правоотношение към момента на кандидатстване.

Одобрил: проф. д-р Антон Илиев; Последна промяна на 2020-12-14 11:15:01
ПУ лого