Начало » Новини » Национално състезание по български език и литература за зрелостници

Национално състезание по български език и литература за зрелостници

На 01.02.2020 г., събота,  от 11.00 часа Филологическият факултет на ПУ „Паисий Хилендарски" организира Национално състезание по български език и литература за зрелостници. Освен че ще проверят нивото на своите знания, зрелостниците, които ще получат отлична оценка, ще могат да се запишат студенти във Филологическия факултет още с подаването на документите през месец юни в някоя от следните избрани от тях специалности: българска филология, славистика, български език и корейски език, български език и китайски език, български език и руски език, български език и френски език, български език и италиански език, български език и новогръцки език, български език и турски език, български език и история, български език и испански език, български език и немски език, български език и португалски език, български език и гражданско образование.

Повече информация, примерен вариант и регистрация

Последна промяна на 2020-01-13 11:28:52