Начало » Новини » ПУ водещо висше училище!!!

ПУ водещо висше училище!!!

На 20.06.2017 г. в Конферентна зала "Европа" бе проведен национален форум "Преизвикателства пред държавните висши училища в България за успешна реформа: уроци от миналото и поглед към бъдещето" на Национален браншов синдикат "Висше образование и наука" - КНСБ.

На форума присъстваха Пламен Димитров, президент на КНСБ; Красимир Вълчев, министър на образованието, ректорите на висшите училища и др.

В основната презентация на форума "Сравнителен анализ за състоянието на държавните висши училища в България" ПУ "Паисий Хилендарски" бе обявен за водещо висше училище:

Проф. д-р Запрян Козлуджов бе официално поздравен за призовото място като Ректор на Пловдивския университет "Паисий Хиледарски", както и за личните му заслуги, и добри практики на управление.

Последна промяна на 2017-06-22 14:45:40

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0