Начало » Новини » Ректорът на ПУ с престижно отличие!

Ректорът на ПУ с престижно отличие!

Престижно отличие за ректора на Пловдивския университет "Паисий Хилендарски"!

Проф. д-р Запрян Козлуджов бе награден с почетен знак "За дружба и сътрудничество" за значителния си принос в развитието на руско-българското хуманитарно сътрудничество:

Наградата му бе връчена от ръководителя на „Россострудничество“ Любов Глебова по случай 40-годишнината на Руския културно-информационен център в България.

Проф. Козлуджов благодари за признанието и изказа надеждите си сътрудничеството между Пловдивския университет и Руския център да бъде все така ползотворно.

На церемонията проф. д-р Запрян Козлуджов бе награден заедно с първия български космонавт Георги Иванов, министъра на образованието и науката - Тодор Танев, заместник-министъра на образованието и науката - Ваня Кастрева, доскорошния градоначалник на Сливен – ген. Кольо Милев и представители на Община София, които получиха наградата от името на кмета – г-жа Йорданка Фандъкова.

Последна промяна на 2015-11-18 13:34:40