Начало » Новини » Специална колекция от RSC

Специална колекция от RSC

Специална колекция в чест на Нобеловата награда по химия от Royal Society of Chemistry

Запознайте се със специалната колекция,  създадена в чест на  Нобеловата награда за химия  за 2015 г.

Нобеловата награда за 2015 г. по химия е присъдена на Томас Линдал, Пол Модрич и Азис Санджар за техните “механистични проучвания за възстановяване на ДНК”.

Техните изследвания не само революционизират нашите познания, за това как функционира човешкият организъм, но развиват и практиките за животоспасяващо лечение.
За да отбележи тези уникални постижения, Scientific Knowledge Services AG представя Nobel Prize collection, с най-новите статии от Chemical Communications, Chemical Science и Chemical Society Reviews, посветени на възстановяването на ДНК.

Колекцията ще намерите ТУК.

Всички статии са достъпни БЕЗПЛАТНО за ограничен период от време!

Одобрил: Милка Янкова; Последна промяна на 2015-11-06 11:39:53