Начало » Новини » Заблуждаваща фейсбук страница на ПУ

Заблуждаваща фейсбук страница на ПУ

Уважаеми студенти,

В социалната мрежа Фейсбук се е появила страница, която предоставя информация по проект "Дистанционни практики" и изисква лични данни и информация за кредитни карти при подаване на заявка. Обръщаме внимание, че Пловдивският университет няма никаква връзка с посочената страница. Такъв проект съществува, но той не се обслужва чрез страницата във Фейсбук.

ПУ ще уведоми компентентинте органи за неправомерното използване на името и логото на университета. Информацията за проекти, в които ПУ участва, могат да се намерят само на официалния сайт на университета, както и връзките от него към специализираните сайтове на факултетите.

Страниците на нарушителите не са посочени тук, за да не се популяризират допълнително. За повече информация може да пишете на webmaster@uni-plovdiv.bg

Ако попаднете на подобна страница в интернет, може да сигнализирате за нея на sgluhov@uni-plovdiv.bg

Моля, бъдете внимателни!

Одобрил: инж. С. Глухов; Последна промяна на 2015-04-27 15:48:17