Начало » Новини » Пробен достъп до University CEE&SEE region

Пробен достъп до University CEE&SEE region

Българският информационен консорциум осигури пробен достъп до продукт на EMIS „University CEE&SEE region“ през месец декември 2017 г.

Моля да имате предвид следното при ползването на ресурса:

1. Ползването е ограничено на 50 сесии дневно.
2. Влизане на http://emis.com и натискане на бутона горе вдясно на екрана Client Login (вижте приложен файл).
3. Автоматично разпознаване IP адреса и изписване приветствие. Слагате отметка на My full subscription.
4. Натискане на бутона Continue.
5. Можете да работите вече с платформата.

Настройките са само за първото логване от даден компютър, след това те се запаметяват.

Моля, при проблеми с достъпа, които вероятно ще възникнат при всички, пишете на mtimcheva@nbu.bg.

Колекцията представя подробен профил и икономически и финансови показатели за частни и публични дружества и ключови сектори на промишлеността. Представени са страните в Централна и Югоизточна Европа, както и развитите европейски държави. Съдържанието в системата се изготвя от световни макроикономически експерти, водещи фирми за научни изследвания в индустрията и авторитетни новинарски агенции. EMIS съчетава тези данни със собствени изследвания в областта на сливанията и придобиванията, за да предложи многостранен поглед за новите пазари.

Одобрил: Милка Янкова - директор УБ; Последна промяна на 2017-12-06 16:55:06