3. Събития
  5. Церемония по награждаване на спечелилите проекти на конкурса Start-up Academy Сезон 2

На 5-ти ноември от 09:00 часа в зала „Пловдив“ на хотел SPS допуснатите до втори етап на конкурса Start-up Academy Сезон 2 ще представят и защитят своите проекти и ще имат възможност да получат допълнителни точки. В същия ден ще се състои церемонията по награждаване на спечелилите проекти. Компаниите, спонсори на събитието, ще връчат специални награди и подаръци на участниците, ще има много изненади, коктейл за всички присъстващи.
Start-up Academy е платформа към Офиса за технологичен трансфер на ПУ „Паисий Хилендарски“, която цели да подпомага предприемачи при стартиране на техния бизнес проект. След успеха на "Най-добър старт-ъп проект на ПУ" през 2022г., организаторите стартираха второ издание на конкурса през 2023 година, с което преподаватели, студенти и докторанти от университета получиха възможност да представят своята иновативна идея и да разработят старт-ъп проект, за да открият начин да печелят от своите разработки. Програмата на форума, наситена с разнообразни мероприятия, съдейства за създаването на предприемаческа култура и умения сред студенти и преподаватели. Конкурсът се провежда под патронажа на Ректора на ПУ „Паисий Хилендарски“ – проф. д-р Румен Младенов.
Повече информация за конкурса може да намерите в сайта:
Лекциите от Сезон 2 са достъпни на: Светът на предприемача / Сезон 2 - YouTube
Съорганизатори на конкурса заедно с Technology Transfer Office - TTO са: ПУ "Паисий Хилендарски", Студентски съвет ПУ "Паисий Хилендарски" и Клуб на мениджъра.
Валидност до: 2023-11-06; Последна промяна на 2023-11-03 10:59:30