уеб достъпен сайт български език английски език
    Начало » Събития » Изложба на студенти от Педагогическия факултет в Националния музей „Васил Левски“, град Карлово

На 18.07.2021 г. в Националния музей „Васил Левски“ в град Карлово ще бъде представена изложбата „По кодекса на словото на Левски“.

Изложбата е част от програмата на тържественото честване на 184 години от рождението на Васил Левски и е дело на Александра Атанасова, Катрин Малинова, Катя Чеканова, Лилия Сопаджиева, Мариана Чернецкая, Мария Димитрова, Нина Пенчова, Преслава Василева, Стефи Ничинкова, студенти на Педагогическия факултет, специалност „Графичен дизайн с реклама“,  под научното ръководство на проф. д.изк.н. Бисер Дамянов, проф. д.ф.н. Любка Липчева, ас. д-р Надежда Ангелова.

Студентите, участващи в този проект, ще представят визията си за обществени организации, дружества, асоциации и групи по интереси, които биха могли реално да се заемат със задачата за ценностно подреждане на българското общество, следвайки най-висшия ценностен кодекс, а именно словото на Левски.

Валидност до: 2021-07-19; Одобрил: Веселина Балтова; Последна промяна на 2021-07-15 19:13:24
ПУ лого

Перимед