уеб достъпен сайт български език английски език
    Начало » Събития » Ден на кандидат-студента във Филологическия факултет

Ден на кандидат-студента във Филологическия факултет

Стартира кандидатстудентската кампания на Филологическия факултет

На 15.12.2012 г. от 11 ч. в новата конферентна зала „Компас” (Ректорат, ул. „Цар Асен” № 24) ще бъде проведен Ден на кандидат-студента.

Зрелостниците и кандидат-зрелостниците могат да получат подробна информация за кандидатстудентските изпити, балообразуването при кандидатстване, бъдещата професионална реализация; студентската мобилност в периода на следването, възможностите за продължение на следването в магистърски и докторантски програми.

Ще бъдат раздадени рекламни материали за специалностите във факултета. Освен това на преференциални цени кандидат-студентите ще могат да закупят помощни материали (сборници с тестове, помагала и др.), осигурени от пловдивски издателства.

Подробна информация за всички кандидатстудентски инициативи, организирани от Филологическия факултет, можете да видите на специализираната КСК страница: http://ksk.slovo.uni-plovdiv.bg/

Последна промяна на 2012-12-11 17:32:30
ПУ лого