3. Събития
  5. Успешна кариера и стартиране на собствен бизнес с Партнърс Груп България

Успешна кариера и стартиране на собствен бизнес с Партнърс Груп България

Успешна кариера и стартиране на собствен бизнес с Партнърс Груп България.

Водещ: Матей Абаджиев

Дата на събитие: 18.12.2019 г. от 17:00 ч. Зала „Компас“.

Със съдействието на Клуб „Маркетинг“ на ПУ, Кариерен център към ПУ и Студентски съвет на ПУ.

Предоставянето на финансови услуги предлага възможност на всеки, който иска да бъде успешен и е готов да работи за постигането на тази цел. Работата на финансовия агент е една от най-добре платените професии. Малко хора обаче знаят, че това е и възможност за активно управление на личния живот и за изграждане на кариера, както и за път към финансова независимост.

Работата с PARTNERS GROUP BG е идеалната комбинация от работа на трудов договор и изграждане на собствен бизнес. Ще Ви помогнем да започнете кариерата си, като използвате нашето know-how (ноу-хау), както и информационната ни, техническа, бизнес и маркетингова подкрепа. В същото време ще станете част от всеобхватната система за обучение на нашата компания и ще получите достъп до много атрактивни печалби, уникални за пазара.

Ние предоставяме финансови услуги по нов начин и затова избираме само най-добрите хора, с които да работим. Ние им предоставяме цялостна подкрепа, обучаваме ги и ги подкрепяме в техния личен и професионален растеж.

Успехът не е съвпадение. Това е решение!

Валидност до: 2019-12-18; Одобрил: Веселина Балтова; Последна промяна на 2019-12-16 10:19:22