3. Събития
  5. Публична лекция "Ролята на облеклото за успешния бизнес"

Публична лекция "Ролята на облеклото за успешния бизнес"

Публична лекция за ролята на облеклото в бизнес общуването ще изнесе утре, 22 октомври, в ПУ „Паисий Хилендарски“ италианският топ дизайнер Алберто Веделаго. Събитието е с начален час 14,30 ч. и ще се проведе в 6-а аудитория на Ректората. Модератор на срещата ще бъде българският моден и пиар експерт проф. Любомир Стойков. Лекцията е с вход свободен и за граждани. Събитието е от полза за студенти от различни факултети, основно бъдещи икономисти и юристи.

Алберто Веделаго има 30 години опит на международната модна сцена. Известен е с иновативния си подход. Работата на дизайнера за него включва вземане не само на физическите мерки на клиента, но също така и измеренията на личността му. Този подход определя Алберто Веделаго като единствения “Personalitailor” - стилист и дизайнер на личността. Благодарение на този метод, той успява да създаде костюми, които описват човек както външно, така и вътрешно. В своята концепция, изложена в книга, написана от самия Алберто (“Return ticket to suit and tie”), той разкрива тайните на елегантността. На път е и ново негово книжно издание, посветено на това как костюмът може да „прави“ пари.

Дизайнерът не се ограничава в това да облича единствено отделни хора, но прилага своя метод и за цели компании.

Одобрил: Венци Петров; Последна промяна на 2019-10-21 16:37:22