3. Събития
  5. Ден на кариерата

Ден на кариерата

КАРИЕРА ЗА НОВА ЕRА

„Кариера за нова ERA” се организира в рамките на Кариерни дни, които за пръв път тази година се провеждат в Испания, Франция, Полша, Унгария, Чехия, Гърция, Македония и България и са инициатива на Европейската комисия за кариерно развитие на магистри и докторанти.

В България организатор на събитията е Координационен център на EURAXESS към СУ „Св. Климент Охридски“ съвместно с контактните лица на мрежата в Пловдив, Стара Загора, Русе и Варна и се провеждат под патронажа на Министерство на образованието и науката в партньорство с Кариерен център към Стопански факултет на СУ, Британски съвет, Нов български университет, Фондация „Институт за технологии и развитие“, Русенска търговско-индустриална камара, Българска асоциация за управление на хора, Pensoft Publishers и СиБанк.

В рамките на „Кариера за нова ERA” ще:

• срещнете водещи компании и агенции за човешки ресурси
  • посетите полезни обучителни семинари, като всички участвали ще получат Certificate of Attendance
  • научите за европейската мрежа EURAXESS.

За повече подробности в прикачения файл!

Последна промяна на 2017-11-15 09:53:03