уеб достъпен сайт български език английски език
    Начало » Събития » Националната студентска научна конференция „Екологията – начин на мислене”

Националната студентска научна конференция „Екологията – начин на мислене”

Националната студентска научна конференция „Екологията – начин на мислене” се организира от катедра „Екология и ООС” към Биологически факултет на ПУ „Паисий Хилендарски” и Студентски съвет – ПУ „Паисий Хилендарски”. Целта на конференцията е да предостави възможност на студентите от ПУ и други ВУЗ от страната да развият своето екологично и биологично мислене и да представят своите научни и научно-популярни разработки. Традиционно конференцията акцентира върху различни области на екологията, опазването на природата и екологичното образование. Организирането и провеждането на вече девета поредна конференция е възможно благодарение на инициативността и креативността на студенти от Биологически факултет към ПУ“ Паисий Хилендарски“ и финансовата подкрепа на Студентски съвет.

Подробности за конференцията

Последна промяна на 2017-04-24 16:29:45