3. Събития
  5. Влез в час с програма „Заедно в час“!

Влез в час с програма „Заедно в час“!

Влез в час. Стани #човекзапример с програма „Заедно в час“

Остава ви още малко време в университета и мислите какво да правите от тук нататък? Искате работата ви да ви развива, но и да правите нещо социално значимо?

Ако това се отнася за вас, заповядайте на среща-презентация и представяне на програмата на Заедно в час в Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“, организирана със съдействието на Кариерен център към университета. По време на събитието ще представим програмата си за лидерство и социален принос, възможностите за кандидатстване в нея и перспективите за професионално реализация, които предлагаме пред студентите.

Срещата е отворена към студенти от всички специалности, които биха имали интерес да научат повече за Заедно в час и да работят за позитивна промяна в образователната система и обществото.

Събитието ще се проведе на 24.04.2017г. (понеделник), от 14:00 часа в зала Компас, Ректорат.

По време и след презентацията ще имате възможност да се срещнете лично с представители на екипа и с настоящи учители на Заедно в час, към които да зададете въпросите си за програмата.

Събитието е безплатно, но с предварителна регистрация на: http://bit.ly/2otqfzH

Очакваме ви с нетърпение!

Одобрил: Андреяна Катушева - адм. секретар на УЦКР; Последна промяна на 2017-04-20 09:31:35