уеб достъпен сайт български език английски език
    Начало » Събития » Ден на отворените врати във Факултета по икономически и социални науки на ПУ „Паисий Хилендарски“

Ден на отворените врати организира на 21 април 2017 г. Факултетът по икономически и социални науки на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“. От 13 часа в зала „Компас“ на Ректората кандидат-студенти, ученици, родители и граждани ще могат да получат полезна информация за условията за кандидатстване и специалностите във факултета. Завършващите средното си образование ще имат възможността да се срещнат както със студентите, така и с бъдещите си преподаватели. Гостите ще бъдат запознати с новости в преподаването, както и с подобрената материално-техническа база.

През последните 20 години броят на студентите във Факултета по икономически и социални науки се е увеличил около 20 пъти. Един от най-големите факултети на ПУ „Паисий Хилендарски“ предлага обучение в 9 бакалавърски, 18 магистърски и 7 докторски програми.

Одобрил: доц. д-р Маргарита Русева; Последна промяна на 2017-04-07 09:10:30
ПУ лого