уеб достъпен сайт български език английски език
    Начало » Събития » Лекции на Дейвид Ливингстън от Университета „Палацки“- Оломоуц, (Чехия)

Лекции на Дейвид Ливингстън от Университета „Палацки“- Оломоуц, (Чехия)

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

ФИЛОСОФСКО-ИСТОРИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

Катедра английски език към ФФ

В рамките на програмата за академичен обмен ЦЕПУС на 20 април в зала „Компас“ ще бъдат представени лекциите на Дейвид Ливингстън от Университета „Палацки“ - Оломоуц (Чехия)

20 април от 11 ч., зала „Компас“

Винаги измамвай: чуждестранни "стойки" в американската професионална борба (кеч).

20 април от 16 ч.

"Дрънкане" на банджо: асимилиране или обсебване на традиционната афроамериканска музика чрез влизане в ролята на чернокож бард

Лекциите ще бъдат придружени с аудиовизуален материал, както и свирене с банджо на живо пред публиката. Осигурен е превод.

Поканени са студенти и преподаватели на факултетите в ПУ „Паисий Хилендарски“.

Одобрил: доц. д-р Валентин Петрусенко, зам.-декан на ФИФ; Последна промяна на 2016-04-18 11:39:44
ПУ лого

Перимед