3. Събития
  5. Информационно събитие на българската аутсорсинг асоциация

Информационно събитие на българската аутсорсинг асоциация

На вниманието на студентите в следните образователни сфери:

ФИЛОЛОГИИ

ЛИНГВИСТИКА

МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА

ИНЖЕНЕРНИ СПЕЦИАЛНОСТИ

ИКОНОМИЧЕСКИ И СОЦИАЛНИ НАУКИ

ПОКАНА

ИНФОРМАЦИОННО СЪБИТИЕ НА БЪЛГАРСКАТА АУТСОРСИНГ АСОЦИАЦИЯ

Българската аутсорсинг асоциация (www.outsourcinginbg.com) и Пловдивският университет "Паисий Хилендарски" Ви канят на среща с водещите фирми работодатели в аутсорсинг сектора в България на 13 май 2015 г. от 13.00 ч. в зала "Компас" /западен двор на Ректората/.

Аутсорсинг индустрията в България е носител на най-иновативните системи и управленски практики и е поставила България на картата на света като предпочитан център за бизнес и инвестиции в сектора.

Каним Ви на среща лице в лице с A Data Pro, ScaleFocus, Bulpros, Sofica и други водещи компании, за да чуете защо България е сред лидерите в сферата на аутсорсинга в Европа и света, да научите повече за възможностите за развитие и професионална кариера, да получите информация за конкретни отворени позиции и да зададете всички ваши въпроси за бизнеса, управлението и какво ви очаква в сектора на аутсорсинг услугите в България.

Очакваме ви!

Българска аутсорсинг асоциация

Пловдивски университет "Паисий Хилендарски"

Одобрил: доц.д-р Петя Бъркалова; Последна промяна на 2015-05-11 16:11:10