Начало » Новини » На вниманието на студентите (бакалаври и магистри), обучаващи се в специалности за придобиване на професионална квалификация “учител”

Уважаеми студенти,

Присъственото стартиране на новата учебна година в системата на предучилищното и училищното образование в условията на Covid-19 налага навременно създаването на резерв от кадри, които при необходимост могат да се включат като преподаватели по различни предмети.

Предоставя се възможност на студентите в последните два курса на обучение, обучаващи се в специалности за придобиване на професионална квалификация “учител” да се включат в резерва от кадри. За целта е необходима регистрация в специално създадения от Министерството на образованието и науката модул в електронната система https://trademarket.mon.bg/login/student.

Последна промяна на 2020-09-02 11:35:30