Начало » Новини » Интернет атаки!!!

Интернет атаки!!!

Уважаеми колеги,

Бихме искали да Ви уведомим за зачестилите опити за измама по Интернет. Опитите се осъществяват и чрез атакуване през университетската е-поща чрез различни съобщения за техническа профилактика, като Ви приканват да въведете например лична  информация, телефон, е-поща, парола за достъп и т.н.

Искаме да Ви информираме, че университетските aдминистратори (и въобще никой администратор) не събират лична информация (и най-вече пароли за достъп) през електронна поща или през линк на какъвто и да е интернет сайт.

Използваме случая да напомним, че защитата на Вашите компютри, е-пощи и др. електронни услуги на Университета е двустранен процес!

При съмнения за сигурност, моля да информирате на телефона за техническа поддръжка 305 от територията на ПУ или на обявените в сайта е-пощи на системните администратори.

С уважение,

Грозданка Генова-Певичарова и екипът на УИЦ

Одобрил: Грозданка Генова-Певичарова; Последна промяна на 2016-06-19 11:24:53

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0