5. Покана за участие в конференция за бъдещето на Европа

Покана за участие в конференция за бъдещето на Европа

Покана за участие в Конференция за бъдещето на Европа към образователната общност в България.

Основната цел на Конференцията е да даде на европейските граждани възможност да обсъдят предизвикателствата и приоритетите на Европа и да изразят своето мнение. Инициативата ще бъде активна до пролетта на 2022 г.

Европейските граждани могат да участват в Конференцията по следните начини:

1. Многоезичната цифрова платформа, на която гражданите ще могат да споделят идеи и да внасят предложения онлайн;
2. Децентрализирани събития - присъствени, хибридни или онлайн събития организирани от отделни личности или различни организации;

3. Панел на европейските граждани, където ще се обсъждат различни теми, свързани с предложенията на гражданите в цифровата платформа.

Допълнителна информация е налична на официалната страница на Конференцията: https://futureu.europa.eu/pages/about?format=html&locale=&locale=bg.

Указания за национални граждански папели в контекста на Конференцията за бъдещето на Европа.

Introducing the multilingual digital platform for the Conference on the Future of Europe

What is the Conference on the Future of Europe? Who can take part?

Одобрил: Веселина Балтова; Последна промяна на 2021-09-09 15:36:32