5. Удължаване на срока за конкурса „Свят от йероглифи”

Удължаване на срока за конкурса „Свят от йероглифи”

Класна стая „Конфуций” към ПУ „Паисий Хилендарски” обявява удължаване на срока за изпращане на рисунки и фотографии за конкурса „Свят от йероглифи”.  Желаещите могат да изпратят творбите си до 29.08.2021 г. (неделя).

Напомняме условията на конкурса:

Очакваме да „уловите“ йероглифите около вас – в клоните на някое дърво, в пясъка на плажа, в сплетените ръце на случайни непознати и навсякъде, където Ви отведе въображението, и да ни изпратите фотосите и дигитални копия на рисунките си на адрес:

confuciusclassroom_pu@abv.bg

Лице за контакти: Елица Миланова +359897691218

Резултатите от конкурса ще бъдат обявени след 31.08.2021 г.

След оценка на професионално жури най-добрите творби ще бъдат включени в изложба, организирана от Класна стая „Конфуций“, по време на Есенния салон на изкуствата в гр. Пловдив.  Лауреатите, заели първите три места в своята категория, ще получат парична награда. Изненади очакват и участниците, спечелили наградата на публиката.

Технически изисквания към фотографиите

Минималното изискване за размер на фотографиите е 4 мегапиксела; формат – jpg/ png.

Озаглавете файла на латиница, като посочите име, фамилия и заглавие на творбата (пр. ime_familia_zaglavie).

Форма за изпращане на творбите

Към писмото приложете своите творби, като към всяка от тях посочите кой йероглиф сте „уловили“ в нея. Може да участвате с до три творби във всяка една от категориите. Не забравяйте да изпратите и попълнена анкетна карта за участие.

АНКЕТНА КАРТА

Одобрил: Веселина Балтова; Последна промяна на 2021-08-13 11:12:16