5. Конкурс за "Специалист, мултимедия"

Конкурс за "Специалист, мултимедия"

ПУ „Паисий Хилендарски“, Университетски информационен център

обявява конкурс за „СПЕЦИАЛИСТ, МУЛТИМЕДИЯ“

(Конкурсът ще се състои от презентация и събеседване)

Работата, свързана с обявената позиция, включва създаване, събиране и обработка на графично и мултимедийно съдържание (рекламни материали, лога, банери, графични елементи, видео филми и др.). Позицията дава възможност за индивидуална изява и проява на талант. Кандидатът, одобрен за обявената позиция, ще участва в процеса по подобряване визията, бранда и имиджа на ПУ „Паисий Хилендарски“.

Университетът гарантира коректно заплащане и осигурява комфортна работна среда в реновираната сграда на Университетския информационен център.

Задължения:

• Създаване на графичен дизайн за уеб страници;
  • Обработка на изображения, видео и графични елементи;
  • Създаване на рекламни материали, свързани с дейността на университета;
  • Фотографско заснемане на публични прояви и събития, свързани с дейността на университета;
  • Създаване на видео материали и филми, свързани с официални събития на университета;
  • Подпомагане рекламната дейност на университета.

Изисквания:

• Практически опит в областта на графичния уеб дизайн;
  • Отлични умения с Adobe Photoshop и/или алтернативни системи за обработка на изображения;
  • Отлични умения с MovieMaker и/или алтернативни системи за обработка на видео материали;
  • Познания по CSS, HTML;
  • Креативно мислене и творчески идеи;
  • Работен английски език.

Необходими документи:

• Портфолио с авторски фотографии, видеа и графични материали;
  • Автобиография;
  • Молба за участие в конкурса (с актуален телефон за връзка);
  • Копие от диплома за завършено образование, сертификати, препоръки и др.

Документи могат да бъдат изпращани на e-mail: jobs@uni-plovdiv.bg или да се подадат в сградата на Ректората, ул. „Цар Асен“ 24, стая №115 – Управление на човешки ресурси.

Телефон за справка:

• по необходимите документи: 032/ 261 223;
  • по естеството на конкурса: 032/ 261 260.

Краен срок за подаване: 08.03.2017г.

Конкурсът ще се проведе на 10.03.2017 г. в Ректората, Университетски информационен център (УИЦ) от 10:00 часа. Всеки кандидат следва да подготви представяне на своето портфолио. Одобрените кандидати ще бъдат допуснати до събеседване.

Одобрил: инж. С. Глухов; Валидност до: 2017-03-17; Последна промяна на 2017-02-20 09:44:56